Bayilik nasıl alabilirim

Mevcut otomobiller üzerine bir dükkanınıza var ise veya sıfırdan dükkan açmayı düşünüyorsanız ve bayiliğimizi almayı düşündüğünüz bölgeye yakın 100km yakınlıkta bulunan başka bayimiz yok ise bayilik almanızda herhangi bir problem yok

Bayilerimiz

Toplam masraf

Tüm alacağınız cihazlar ve bilgisayar toplamda 5000 euro bandında olup bulunduğunuz tarihin kurlarına göre ufak tefek farklıklar gösterebilmektedir. ayrıca 1500 euro tek seferlige mahsus bayilik ücretimiz bulunmaktadır. dükkan kurulumundaki tabela,dekor,masa sizin seçeneklerinize bağlı maliyet gösterecektir. cihazların temini eğitime geldiğiniz zaman ana bayimizde sizinle birlikte yapılabilir.

Öğrenme

Cihazlar kullanmayı ve genel işleyişi ögrenmeniz için ana bayimiz olan "ECUHARD KARTAL" bayimizde 1 aya kadar eğitim alabilirsiniz burada bilgisayar program kurulumlarınız. araçlara nasıl müdehalede bulunur ince detaylar ve dikkat etmeniz gereken herşey size öğretilecektir.

ayrıca harici beyin ile alakalı çalışma yapmak istersenizde harici beyin montaj,sıfır tesisat yapma gibi şeylerde eğitimimi herhangi bir ücret istenmeden dahil edilebilir.

Tabela ve logolar

tabela,bayrak,duvar yazıları,stickerler hepsinin çizimleri elimizde bulunup bayilik aldıktan sonra tarafınıza teslim edilir tek yapmanı gereken kendi reklamcınıza gerekli verileri iletip istediğiniz kadar bastırmak

Malzeme termini

Harici beyin işi yapacaksanız malzeme terminlerini bayilerimize iskontolu bir şekilde sağlamaktayız. ayrı stabil marka harici beyinlerin üreticisi ve teknik servisi biziz soketinden bobinine kadar tüm malzemeleri bizden alabilirsiniz.

Araçlara neler yapabiliriz

 • EGR ARIZA ÇÖZÜMÜ
 • PARTİKÜL FİLRESİ ARIZA ÇÖZÜMÜ
 • ADBLUE SCR SİSTEMİ ARIZA ÇÖZÜMÜ
 • ARIZA KODLARI GİZLEME
 • GÜÇ VE YAKIT TASARRUF YAZILIMLARI
 • AKIŞMETRE İPTALİ
 • MANİFOLD KELEBEKLERİ İPTALLERİ
 • OKSİJEN SENSÖRÜ, NOX SENSÖRÜ İPTALLERİ


İşleyiş ve ödeme sistemi

Araçlara fiyat verirken düşünmenizi gerektirmeyecek bir panelimiz var burdan istenen işlemlere göre sistemimiz müşteriye vereceğiniz fiyatı seçilen işlemlere göre kendisi belirler. bir araca işlem yapacağınızda işlem sırası şu şekildedir.

 1. Cihazla araca bağlanmak
 2. beyin bilgilerini ve beyin içerisinde bulunan yazılımı bilgisayara kopyalamak
 3. kopyaladığınız bilgileri bayi panelinden bize göndermek ve yapılıcak işlemleri detaylı bir şekilde yazmak
 4. bizim tarafımızdan size gönderilen yazılımı araca yüklemek

yüzeysel olarak standart yazılım işlemleri bu şekildedir fakat araçlara ve beyin modellerine göre araca bağlanmak farklı methodlarla olabilir ve zorluk gösterebilir.

Bayi paneli

Yazılım ögrenmek

Standart araçlara yazılım yapma işlemleri gerçekten çok zor bir işlemdir. her araç bir kitap gibidir. hepsinde farklı bir uzmanlık gerektiren detaylar vardır. dosya yazma işlemlerini kendiniz yapıyor olabilseydiniz zaten bize ihtiyacınız olmazdı. bizde zaten orjinal araçlara nasıl dosya yapılır diye bir eğitim vermiyoruz. fakat harici beyinli araçlar için ufak tefek düzeltmeler nasıl yapılır ne nerden değiştirilir bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Ekip işi

Bu güne kadar kurulan bütün bayilerimiz işinde profesyonel olup bizden eğitim almıştır. tüm bayilerimizin bulunduğu bir grubumuz olup yeni bayi olduğunuzda bu gruba sizide dahil edeceğiz ve problemleriniz sorunlarınız çözemediğiniz şeyler olduğunda size hep cevap verecek destek olacak birsürü kişi bulacaksınız.

Bayilik başvurusu

Aramıza katılmak istiyorsanız başvuru formu ile cv nizi gönderebilirsiniz.